Social share buttons in html
Home Introductie Koninklijk Huis Vakantiefoto's Loopsport Cultuur Trefsoos Hardloopfoto's Looproutes Programma TNN en
atl.verenigingen.
Meet je afstand Run info Contact

Volledig speelschema WK 2014 (Nederlandse aanvangstijden.)


StandenResultatenGele en Rode kaartenTopscorers Tenues deelnemende landen. Achtste finale Kwartfinale Halve finale

3de en 4de plaats> Finale

Trainer en selectie Nedelands Elftal


De rugnummers.




Met dit vliegtuig laten de Braziliaanse spelers zich vervoeren

De stadions.

Sao Paulo
Natal
Salvador
Cuiaba
Belo Horizonte
Fortaleza
Manaus
Recife
Porto Allegre
Rio de Janeiro
Brasilia

Groepsindeling

Groep AGroep BGroep CGroepDGroep EGroep FGroep GGroep H
BraziliŽSpanjeColombiaUruquayZwitserlandArgentiniŽDuitslandZuid.Korea
KroatiŽNederlandGriekenlandCosta RicaEquadorBosniŽ-HerzegovinaPortugalBelgiŽ
MexicoChiliIvoorkustEngelandFrankrijk Iran GhanaAlgerije
KameroenAustraliŽJapanItaliŽHondurasNigeriaVerenigde StatenRusland
Donderdag 12 juni Groep A BraziliŽ-KroatiŽ 22.00 uur Sao Paulo 3-1
Vrijdag 13 juni Groep A Mexico-Kameroen 18.00 uur Natal 1-0
Vrijdag 13 juni Groep B Spanje-Nederland 21.00 uur Salvador 1-5
Vrijdag 13 juni Groep B Chili-AustraliŽ 24.00 uur Cuiaba 3-1
Zaterdag 14 juni Groep C Colombia-Griekenland 18.00 uur Belo-Horizonte 3-0
Zaterdag 14 juni Groep D Uruquay-Costa Rica 21.00 uur Fortaleza 1-3
Zaterdag 14 juni Groep D Engeland-ItaliŽ 24.00 uur Manaus 1-2
Zaterdag 14 juni Groep C Ivoorkust-Japan 03.00 uur Recife 2-1
Zondag 15 juni Groep E Zwitserland-Equador 18.00 uur Brasilia 2-1
Zondag 15 juni Groep E Fankrijk-Honduras 21.00 uur Porto Alegre 3-0
Zondag 15 juni Groep F ArgentiniŽ-BosniŽ Herzegovina 24.00 uur Rio de Janeiro 2-1
Maandag 16 juni Groep G Duisland-Portugal 18.00 uur Salvador 4-0
Maandag 16 juni Groep F Iran-Nigeria 21.00 uur Coritiba 0-0
Maandag 16 juni Groep G Ghana-Verenigde Staten 24.00 uur Natal 1-2

Dinsdag 17 juni Groep H BelgiŽ-Algerije 18.00 uur Belo Horizonte 2-1
Dinsdag 17 juni Groep A BraziliŽ-Mexico 21.00 uur Fortaleza 0-0
Dinsdag 17 juni Groep H Rusland-Zuid Korea 24.00 uur Cuiaba 1-1
Woensdag 18 juni Groep B AustraliŽ-Nederland 18.00 uur Porto Alegre 2-3
Woensdag 18 juni Groep B Spanje-Chili 21.00 uur Rio de Janeiro 0-2
Woensdag 18 juni Groep A Kameroen-KroatiŽ 24.00 uur Manaus 0-4
Donderdag 19 juni Groep C Colombia-Ivoorkust 18.00 uur Brasilia 2-1
Donderdag 19 juni Groep D Uruquay-Engeland 21.00 uur Sao Paulo 2-1
Donderdag 19 juni Groep C Japan-Griekenland 24.00 uur Natal 0-0
Vrijdag 20 juni Groep D ItaliŽ-Costa Rica 18.00 uur Recife 0-1
Vrijdag 20 juni Groep E Zwitserland-Frankrijk 21.00 uur Natal 2-5
Vrijdag 20 juni Groep E Honduras-Equador 24.00 uur Curitiba 1-2
Zaterdag 21 juni Groep F ArgentiniŽ-Iran 18.00 uur Belo Horizonte 1-0
Zaterdag 21 juni Groep G Duitsland-Ghana 21.00 uur Fortaleza 2-2
Zaterdag 21 juni GroepF Nigeria-BosniŽ Herzegovina 24.00 uur Cuiaba 1-0
Zondag 22 juni Groep H BelgiŽ-Rusland 18.00 uur Rio de Janeiro 1-0
Zondag 22 juni Groep H Zuid Korea-Algerije 21.00 uur Porte Alegre 2-4
Zondag 22 juni Groep G Verenigde Staten-Portugal 24.00 uur Manaus 2-2

Maandag 23 juni Groep B AustraliŽ-Spanje 18.00 uur Curitiba 0-3
Maandag 23 juni Groep B Nederland-Chili 18.00 uur Sao Paulo 2-0
Maandag 23 juni Groep A Kameroen-BrasiliŽ 22.00 uur Brasilia 1-4
Maandag 23 juni Groep A KroatiŽ-Mexico 22.00 uur Recife 1-3
Dinsdag 24 juni Groep D ItaliŽ-Uruquay 18.00 uur Natal 0-1
Dinsdag 24 juni GroepD Costa Rica-Engeland 18.00 uur Belo Horizonte 0-0
Dinsdag 24 juni Groep C Japan-Colombia 22.00 uur Cuiaba 1-4
Dinsdag 24 juni Groep C Griekenland-Ivoorkust 22.00 uur Fortaleza 2-1
Woensdag 25 juni Groep F Nigeria-ArgentiniŽ 18.00 uur Porte Alegre 2-3
Woensdag 25 juni Groep F BosniŽ Herzegovina-Iran 18.00 uur Salvador 3-1
Woensdag 25 juni GroepE Honduras-Zwitserland 22.00 uur Manuas 0-3
Woensdag 25 juni Groep E Equador-Frankrijk 22.00 uur Rio de Janeiro 0-0
Donderdag 26 juni Groep G Verenigde Staten-Duitsland 18.00 uur Recife 0-1
Donderdag 26 juni Groep G Portugal-Ghana 18.00 uur Brasilia 2-1
Donderdag 26 juni Groep H Zuid Korea-BelgiŽ 22.00 uur Sao Paulo 0-1
Donderdag 26 juni Groep H Algerije-Rusland 22.00 uur Curitiba 1-1


Vrijdag 27 juni Rustdag